Przedszkole jest czynne w godzinach 7.00 – 17.00.

Posiłki dzieci spożywają na stołówce Przedszkola zgodnie z następującym porządkiem:

8.30 – Śniadanie 5 i 6 – latków

9.00 – Śniadanie 3 i 4 – latków

Na śniadanie każdego dnia podawane są różnorodne ciepłe dania przykładowo takie jak: owsianka, płatki kukurydziane na mleku, kakao oraz kanapeczki do wyboru (z różnego rodzaju pieczywa, przykładowo: z polędwicą z indyka, z serkiem, z twarożkiem ze szczypiorkiem, czy na słodko z dżemem owocowym).

10.30 – II Śniadanie

Na drugie śniadanie podajemy dzieciom owoce sezonowe. W okresie letnim okazjonalnie organizujemy pikniki w ogrodzie Przedszkola z owocowymi przekąskami.

12.00 – Obiad 3 i 4 – latki

12.45 – Obiad 5 i 6 – latki

Obiad składa się z zupy (codziennie Panie przygotowują inną zupę na bogatym wywarze warzywnym, jedynie w piątek na prośbę dzieci jest zawsze rosołek z makaronem) oraz drugiego dania (składa się ono zawsze z mięska albo ryby, ziemniaków/ryżu/kaszy oraz surówki).

14.30 – I Podwieczorek 3 i 4 – latków

15.00 – I Podwieczorek 5 i 6 – latków

Na podwieczorek podawane są różnorodne dania, przykładowo racuchy z jabłkami, makaron albo ryż z musem owocowym (przygotowywanym z owoców sezonowych), domowa pizza, jogurty naturalne z musem owocowym, różnorodne wypieki przygotowywane w kuchni Przedszkola przykładowo: ciasto marchewkowe, ciasto biszkoptowe z owocami, drożdżówki z owocami, domowe pączki z wiśniami.  

16.30 – II Podwieczorek

Na II podwieczorek podawane są różnorodne kanapeczki do wyboru według upodobań dzieci.

Szczegółowy jadłospis na każdy dzień wywieszamy na tablicy informacyjnej w siedzibie Przedszkola. Na prośbę rodziców przygotowujemy posiłki dla dzieci bezmlecznych, jak również uczulonych lub nietolerujących poszczególnych produktów.

Wszystkie posiłki na ciepło są przygotowywane na parze w piecu konwekcyjno - parowym.