Przedszkole Niepubliczne nr 3 "Promyczek" powstało w 1992 roku. W tym roku obchodzimy 25 lecie istnienia naszego przedszkola. Na początku miało swoją siedzibę przy ul. Dąbrowskiego 1. W roku 2004 zostało przeniesione do nowo wybudowanego obiektu i obecnie mieści się przy ul. Ks. Abp. E. Kisiela 28.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców placówka czynna jest w godzinach 700-1800.
Nasze przedszkole ma 5 oddziałów, w których uczą się dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Każdy przedszkolak znajdzie u nas warunki niezbędne do prawidłowego rozwoju. Domowa atmosfera powoduje, iż dzieci czują się tu jak u siebie. Wysoko wykwalifikowani specjaliści wychowania przedszkolnego prowadzą zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w oparciu o starannie dobrane programy nauczania.

DOBRO TWOJEGO DZIECKA JEST DLA NAS PRIORYTETEM!

z pozdrowieniami
mgr Barbara Toczydłowska