13.04 (piątek) – Wycieczka autokarowa wszystkich grup przedszkolnych do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl teatralny zatytułowany „Kulki”. Dzieci wyruszą wraz z aktorami w wyprawę w świat kolorowych kulek, które niczym atomy tworzą tajemnicze materialne krainy.

20.04 (piątek) – Dzień Małego Odkrywcy – eksperymenty i doświadczenia.

27.04 (piątek) – Warsztaty plastyczne z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja – przygotowanie prac plastycznych z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych.

10.05 (czwartek) – Sesja zdjęciowa grupy 6 – latków z okazji zakończenia nauki dzieci w Przedszkolu.

11.05 (piątek) – Dzień Małego Sportowca – zabawy i rozgrywki piłkarskie w ogrodzie Przedszkolnym.

15 i 16.05 (wtorek/środa) – Wiosenna sesja zdjęciowa w plenerze.

18.05 (piątek) – Audycja muzyczna pt.: „Na zielonej wyspie”. Razem z muzykami dzieci odwiedzą Zieloną Wyspę – czyli Irlandię. Będzie to doskonała okazja, aby zapoznać się z przepiękną muzyką irlandzką oraz niektórymi zabawnymi zwyczajami tam panującymi. Na wspólne poznawanie muzyki irlandzkiej zabierze dzieci wesoła Irlandka – Brenda.

23.05 (środa) – Uroczyste obchody Dnia Rodziny w grupie 6 latków – godzina - godzina 16:30.

25.05 (piątek) – Uroczyste obchody Dnia Rodziny w Hotelu „Zdrojówka” – grupa 4 latków.

30.05 (środa) – Uroczyste obchody Dzia Dziecka – Spartakiada Przedszkolaka, gry i zabawy muzyczne, pełno niespodzianek.

5.06 (wtorek) – Uroczyste obchody Dnia Rodziny w grupie 5 latków o godzinie 16.30.

6.06 (środa) – Uroczyste obchody Dnia Rodziny w grupie 3 - latków o godzinie 15.00.

11.06 (poniedziałek) – Dzień Małego Żołnierza – zajęcia na świeżym powietrzu organizowane przez Żołnierzy z 18. Białostockiego Pułku Rozpoznawczego – wspólne zabawy i atrakcje.

13.06 (środa) – Zakończenie roku przedszkolnego w grupie 6 – latków (zerówka) o godzinie 16.30.

14.06 (czwartek) - Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy organizowany przez nasze Przedszkole.

19.06 (wtorek) – Dzień Małego Policjanta - zajęcia na świeżym powietrzu organizowane przez Policjantów – dzieci będą miały możliwość wcielić się w postać policjanta, zapoznaniez zasadami ruchu drogowego – wspólne gry i zabawy.

W ostatnim tygodniu czerwca planowana jest wycieczka autokarowa do siedziby Radia Jard zapoznanie dzieci z zawodem dziennikarza, atrakcje i zabawy.

29.06 (piątek) – Zakończenie roku przedszkolnego we wszystkich grupach przedszkolnych – dzień pełen niespodzianek.